vragen? Bel ons op: 050 62 15 56

Contact

Wij zijn elke dag telefonisch bereikbaar vanaf 6h00 tot het sluitingsuur van onze cash&carry (zie openingsuren cash&carry). Buiten deze uren en over de middag van 12h30 tot 13h30 kunt u berichten nalaten op ons antwoordapparaat of voor dringende gevallen kunt u contact opnemen op het nummer 0032 473 45 37 28.

Verdere contactinformatie:

Filip Devlieger

Zaakvoerder/Verkoop

filip@devliegerfilip.be

Laurette Dekuyper

Boekhouding

laurette@devliegerfilip.be

Jens Devlieger

Logistiek/Verkoop/Aankoop

jens@devliegerfilip.be

0032 473 45 37 28

Johan Devlieger

Aankoop/Verkoop regio Brugge/Tielt

johan@devliegerfilip.be

Matthias Tondeur

Verkoop regio Knokke

matthias@devliegerfilip.be

Freek Vlietinck

Verkoop regio Heist/Duinbergen

freek@devliegerfilip.be

Thomas du Fossé

Verkoop regio Blankenberge/Oostende

thomas.df@devliegerfilip.be

Thomas Deprest

Verkoop regio Brugge

thomas.dp@devliegerfilip.be

Gerry Coudyzer

Verkoop regio Oost-Vlaanderen

gerry@devliegerfilip.be

Raf Pauwels

Verkoop regio Oost-Vlaanderen

raf@devliegerfilip.be

Lieselotte Devlieger

Verkoop regio Sluis

lotte@devliegerfilip.be

Gino Martony

Verantwoordelijke groenten & fruit

gino@devliegerfilip.be